× "Polityce Prywatności".
myLekarze.pl

(np. Ortopeda Częstochowa lub Jan Kowalski)

Jesteś tutaj:  

Media o nas

Dla mediów

Czy wiesz, że...

Mamy największą bazę lekarzy w Polsce.

Do pobrania

 • Docel.pl i mylekarze.pl – internetowe kolegium lekarskie

  mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych.

  do pobrania:
 • Docel.pl i portal mylekarze.pl – panaceum na wszystkie dolegliwości pacjenta

  Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej. Zaledwie w parę minut użytkownik może dokonać selekcji spośród 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik na terenie całego kraju.

  do pobrania:
 • Docel.pl i portal mylekarze.pl – funkcjonalność systemu na miarę XXI wieku.

  Mylekarze.pl jest społecznościową platformą internetową, skupiającą zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Choć istnieje od początku kwietnia 2011, z uwagi na swoją funkcjonalność zyskała już pokaźne grono sympatyków. W bazie swój profil na mylekarze.pl posiada ponad 70 tys. specjalistów, 33 tys. klinik, a liczba ta stale rośnie.

  do pobrania:

Publikacje prasowe

 • Głos Pomorza 29.07.2011

  " (…)Warto zajrzeć na portal mylekarze.pl założony w kwietniu. Według jego założycieli, serwis ma poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarzem (…) "
 • Głos Koszaliński 29.07.2011

  " (…) Twórcy serwisu podają, że pacjenci za pomocą określonych kryteriów jak np. symptomy choroby czy miasto, mogą wyszukać odpowiadającą im specjalistyczną pomoc medyczną (…) "
 • Głos Szczeciński 29.07.2011

  " (…) Mylekarze.pl zawiera kontakty do 70 tys lekarzy i 33 tys. klinik. Za pomocą określonych kryteriów pacjenci mogą wyszukać odpowiadająca im pomoc medyczną(…) "
 • Świat i ludzie 28.07.2011

  " (…) Korzystanie z usług serwisu mylekarze.pl jest bezpłatne i bardzo proste. Wpisując frazę opisującą schorzenie, specjalność lekarską bądź nazwisko lekarza, pacjent otrzymuje szczegółowy wykaz placówek medycznych (…) "
 • Ziemia Kaliska 22.07.2011

  " (…) Kolejki w poczekalnach nie musza dotyczyć wszystkich pacjentów. Wystarczy jedynie mieć dostęp do Internetu i chęc do skrzystania z bezpłatnego umówienia się z lekarzem. Od początku kwietnia działa specjalny portla mylekarze.pl, który pozwala na sprawny wybór lekarza i umówienie wizyty w pasującym jemu i pacjentowi terminie (…) "
 • Przyjaciółka 21.07.2011

  " (…) Jeśli szukasz dobrego lekarza lub gabinetu www.mylekarze.pl to strona, na którą warto zajrzeć(…) "
 • Gazeta Pomorska 02.07.2011

  " (…) Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę i wpisać frazę opisującą schorzenie, specjalność lekarską bądź nazwisko lekarza. Pacjent otrzymuje wówczas szczegółowy wykaz placówek medycznych(…) "
 • Kardiochirurgia i Torakochirurgia Polska 01.07.2011

  " (…)Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron. (…) "
 • Gabinet Prywatny 01.07.2011

  " (…)Na portalu znajdziemy już 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik. Serwis ma pomóc w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów i usprawnić przepływ informacji miedzy pacjentem i lekarzem(…) "
 • Echo Dnia Kraków 30.06.2011

  " (…) Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego lekarza w swojej okolicy? Chcesz skorzystać z porady specjalisty, lecz nie wiesz, gdzie go znaleźć? Skorzystaj z portalu Mylekarze.pl (…) "
 • Chwila dla Ciebie 30.06.2011

  " (…) Jak znaleźć właściwego lekarza i zapisać się na wizytę, nie wychodząc z domu? Można to zrobić przez Internet. Portal medyczny mylekarze.pl zawiera informacje o ponad 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik w Polsce (…) "
 • Tina 29.06.2011

  " (…) Poszukujesz informacji? Ciekawą stroną jest ogólnopolska baza lekarzy www.mylekarze.pl(…) "
 • Warszawska Gazeta 24.06.2011

  " (…) Wygoda użytkowania idzie w parze z funkcjonalnością portalu. Czytelny rozkład treści i aplikacji na mylekarze.pl sprawia, że korzystanie z usług serwisu jest proste i nie wymaga biegłej znajomości Internetu. Intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania pozwala użytkownikom sprawnie dotrzeć do zgromadzonych w bazie mylekarze.pl informacji (…) "
 • Przyjaciółka 22.06.11

  "(…) www.mylekarze.pl strona, która ma ułatwić poszukiwanie pomocy medycznej. (…) "
 • Dziennik Łódzki 18.06.2011

  " (…) Znalezienie odpowiedniego lekarza ułątwi portal medyczny mylekarze.pl. Po wpisaniu do wyszukiwarki frazy opisującej schorzenie, specjalności lekarskiej bądź nazwiska lekarza, pacjent otrzymuje wykaz placówek medycznych (…) "
 • Dziennik Elbląski 09.06.2011

  " (…) Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej. Zaledwie w parę minut użytkownik może dokonać selekcji spośród 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik na terenie całego kraju (…) "
 • Pomorski Magazyn Lekarski  01.06.2011

  "(…) Mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz (…)"
 • Zdrowie 01.06.2011

  " (…) Mylekarze.pl to nowy portal medyczny przydatny dla pacjentów i lekarzy. Szacuje się, że w Polsce jest 120 tys. praktykujących lekarzy, na tej stronie jest już 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik. Za pomocą określonych kryteriów można wyszukać odpowiadającą naszym wymaganiom pomoc medyczną (…) "
 • Twój Przegląd Stomatologiczny 01.06.2011

  " (…) Mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent- lekarz. platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia lekarzy świadomych i nowoczesnych. Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (…) "
 • Komputer Świat 16.05.2011

  " (… ) Portal medyczny mylekarze.pl skupia społeczność lekarzy z całego kraju, którzy zdecydowali się przystąpić do projektu. Serwis ma poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarzem. Dla lekarzy to dobre miejsce żeby zaznaczyć swoją obecność w internecie , a dla pacjentów strona jest miejscem gdzie mogą szybko odnaleźć odpowiedniego specjalistę (…) "
 • Praktyka Lekarska 01.05.2011

  " (…) Mylekarze.pl jest platformą usługową nawiązującą do wirtualnej przychodni. Serwis łączy skierowaną do pacjentów wyszukiwarkę usług, z adresowanymi do lekarzy, rozbudowanymi funkcjami ułatwiającymi administrowanie praktyką (…) "
 • Poradnik Stomatologiczny 01.04 .2011

  " (…) Na początku kwietnia br. zadebiutował nowy portal medyczny mylekarze.pl. Zdaniem jego założycieli, ma on tworzyć najlepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz. Platforma ma skupiać społeczność lekarzy świadomych u nowoczesnych (…) "

Publikacje internetowe

 • http://webhosting.pl/mylekarze.pl.internetowe.kolegium.lekarskie

  " (…) Nowy portal medyczny mylekarze.pl rozpoczął swoją działalność na początku kwietnia 2011 roku. Serwis ma pomóc w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów i poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarzem (..) "
 • http://poradnik-zdrowia.pl/artykul/mylekarze-pl,22640.html

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/3646

  " (…) Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (..) "
 • http://glorius.pl/2011/04/mylekarze-pl-%E2%80%93-internetowe-kolegium-lekarskie

  " (…) Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych (..) "
 • http://media2.pl/internet/77632-mylekarze.pl-internetowe-kolegium-lekarskie.html

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje (..) "
 • http://mediafm.net/internet/30750,MyLekarze.pl---internetowe-kolegium-lekarskie.html

  " (…) Mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent - lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych (..) "
 • http://qbusiness.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=7265&cntnt01returnid=62

  " (…) mylekarze.pl jest portalem stworzonym przez grupę specjalistów związanych z branżą IT od ponad 10 lat Twórcy portalu wychodzą naprzeciw potrzebom lekarzy szukających skutecznych sposobów zaznaczenia swojej obecności w Internecie (..) "
 • http://archnews.pl/artykul/mylekarze-pl,22640.html

  " (…) Taka też jest idea przewodnia portalu mylekarze.pl - dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikacje w relacji lekarz-pacjent (..) "
 • http://medycyna.poradnik-zdrowia.pl/

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://centrumpr.pl/artykul/mylekarze-pl,22640.html

  " (…) Każdy z lekarzy otrzymuje także własną stronę internetową oraz adres e-mail postaci: ImieNazwiskoLekarza.mylekarze.pl (..) "
 • http://magazyninternet.pl/aktualnosci/1

  " (…) Nowy portal medyczny mylekarze.pl rozpoczął swoją działalność na początku kwietnia 2011 roku. Serwis ma pomóc w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów i poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarze (..) "
 • http://www.abcgospodyni.pl/internet.html

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje (..) "
 • http://weblog.info.pl/2011/04/24/mylekarze-pl-%E2%80%93-internetowe-kolegium-lekarskie/

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje (..) "
 • http://medycyna.poradnik-zdrowia.pl/

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przeglad-pomyslow-na-e-biznes-2328292.html

  " (…) Ostatnim prezentowanym dziś start-upem jest projekt MyLekarze.pl. Jest to nowy portal medyczny, który skupia społeczność lekarzy i pacjentów. Pacjenci za pomocą określonych kryteriów, jak np. symptomy choroby, miasto wyszukują odpowiadającą ich oczekiwaniom specjalistyczną pomoc medyczną (..) "
 • http://news.kafito.pl/artykul/mylekarze-pl,22640.html

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje (..) "
 • http://vectra-informacjeprasowe.blogspot.com/2011/05/mylekarzepl-internetowe-kolegium.html

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://www.e-marketing.pl/news.php?fid=news&page=6&wsearch=&selitem=1752#$item_id

  " (…) Mylekarze.pl, portal stworzony przez grupę Net 123 Sp. z o.o. z Wrześni, zadebiutował na początku kwietnia 2011 roku i po zaledwie miesiącu funkcjonowania stał się prawdziwym kompendium wiedzy dla pacjentów (..) "
 • http://www.biznes-klasa.pl/artykuly/view.php?op=art&dzial=med&mid=58128

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://www.otopr.pl/pr/mylekarze-pl--internetowe-kolegium-lekarskie,art,21144.html

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://www.nius24.pl/wiadomosci.php?id=1120

  " (…) Twórcy portalu wyszli naprzeciw potrzebom lekarzy szukających skutecznych sposobów zaznaczenia swojej obecności w Internecie – bez znajomości zaawansowanych technologii i elementów programowania. mylekarze.pl – to proste i skuteczne (..) "
 • http://news.webwweb.pl/2,46570,0,mylekarze,pl,internetowe,kolegium,lekarskie.html

  " (…) Taka też jest idea przewodnia portalu mylekarze.pl - dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikacje w relacji lekarz-pacjent (..) "
 • http://www.publikuj.org/mylekarze_pl_internetowe_kolegium_lekarskie_13465.html

  " (…) Mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent - lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych (..) "
 • http://www.zdrowyzywiec.pl/poczekalnia/mylekarze-pl-%E2%80%93-internetowe-kolegium-lekarskie

  " (…) Lekarz z kolei zyskuje własną wirtualną kartotekę, może zdefiniować dowolną ilość gabinetów, w  których pracuje oraz, za pomocą wirtualnego kalendarza wizyt, efektywniej zarządzać swoim czasem pracy. Każdy z lekarzy otrzymuje także własną stronę internetową oraz adres e-mail postaci: ImieNazwiskoLekarza.mylekarze.pl (..) "
 • http://www.otwarty.pl/galeria/46570/52793/mylekarze-pl-internetowe-kolegium-lekarskie.html

  " (…) Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (..) "
 • http://www.ekologia.openkontakt.com/pl/news/news_view.php?mid=58128

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje (..) "
 • http://www.pressoffice.pl/archiwum?more=679263675Otwarty.pl

  " (…) Nowy portal medyczny mylekarze.pl rozpoczął swoją działalność na początku kwietnia 2011 roku. Serwis ma pomóc w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów i poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarzem (..) "
 • http://news.kafito.pl/artykul/portal-mylekarze-pl,23313.html

  " (…) Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej (..) "
 • http://centrumpr.pl/

  " (…) Dostęp do pełnej funkcjonalności portalu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy mylekarze.pl Dane są szyfrowane i poza dostępem osób nieupoważnionych (..) "
 • http://medycyna.poradnik-zdrowia.pl/artykul/portal-mylekarze-pl,23313.html

  " (…) Zintegrowany system mylekarze.pl umożliwia pacjentom rejestrację on-line, lekarzom natomiast ułatwia prowadzenie ewidencji pacjentów. Pozwala to obejść dotychczasowe utrudnienia administracyjne, jednocześnie oszczędzając czas przez obie strony (..) "
 • www.publikuj.org/portal_mylekarze_pl_panaceum_na_wszystkie
  _dolegliwosci_14067.html

  " (…) Dla potencjalnego pacjenta, którym może być każdy z nas, ewidentne korzyści to trafna diagnoza i skuteczna walka z chorobą. Portal mylekarze.pl wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich użytkowników, stanowi internetowe panaceum na wszystkie dolegliwości pacjentów (..) "
 • http://www.otwarty.pl/tekst/47138/portal-mylekarze-pl-panaceum-na-wszystkie-dolegliwosci-pacjenta.html

  " (…) Niewątpliwym atutem mylekarze.pl są pełne i kompletne dane lekarzy oraz placówek medycznych. Zalogowany na portalu pacjent ma dostęp do upublicznionych danych dowolnego lekarza, dotyczących charakteru prowadzonej praktyki, doświadczenia, zakresu świadczonych zabiegów, godzin przyjęć, cennika oraz danych teleadresowych (..) "
 • http://archnews.pl/artykul/portal-mylekarze-pl,23313.html

  " (…) Intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania pozwala użytkownikom sprawnie dotrzeć do zgromadzonych w bazie mylekarze.pl informacji. Wpisując frazę opisująca schorzenie, specjalność lekarską bądź nazwisko lekarza, pacjent otrzymuje szczegółowy wykaz placówek medycznych (..) "
 • http://poradnik-zdrowia.pl/artykul/portal-mylekarze-pl,23313.html

  " (…) Dostęp do pełnej funkcjonalności portalu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy mylekarze.pl Dane są szyfrowane i poza dostępem osób nieupoważnionych (..) "
 • http://www.otopr.pl/pr/portal-mylekarze-pl--panaceum-na-wszystkie-dolegliwosci,art,21594.html

  " (…) Czytelny rozkład treści i aplikacji na mylekarze.pl sprawia, że korzystanie z usług serwisu jest proste i nie wymaga biegłej znajomości Internetu. Intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania pozwala użytkownikom sprawnie dotrzeć do zgromadzonych w bazie mylekarze.pl informacji. Wpisując frazę opisująca schorzenie, specjalność lekarską bądź nazwisko lekarza, pacjent otrzymuje szczegółowy wykaz placówek medycznych (..) "
 • http://news.webwweb.pl/2,47138,0,Portal,mylekarze,pl,panaceum,na,wszystkie,dolegliwosci,pacjenta.html

  " (…) Portal mylekarze.pl wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich użytkowników, stanowi internetowe panaceum na wszystkie dolegliwości pacjentów (..) "
 • http://glorius.pl/2011/05/portal-mylekarze-pl-%E2%80%93-panaceum-na-wszystkie-dolegliwosci-pacjenta/

  " (…) Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej (..) "
 • http://nius24.pl/wiadomosci.php?id=1190

  " (…) Mylekarze.pl, portal stworzony przez grupę Net 123 Sp. z o.o. z Wrześni, zadebiutował na początku kwietnia 2011 roku i po zaledwie miesiącu funkcjonowania stał się prawdziwym kompendium wiedzy dla pacjentów (..) "
 • http://www.e-marketing.pl/news.php?fid=news&page=9&wsearch=&selitem=1706#$item_id

  " (…) Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (..) "
 • http://www.pressoffice.pl/archiwum?more=722862183

  " (…) Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej (..) "
 • http://www.biznes-klasa.pl/artykuly/view.php?op=art&dzial=med&mid=58459

  " (…) Czytelny rozkład treści i aplikacji na mylekarze.pl sprawia, że korzystanie z usług serwisu jest proste i nie wymaga biegłej znajomości Internetu. Intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania pozwala użytkownikom sprawnie dotrzeć do zgromadzonych w bazie mylekarze.pl informacji (..) "
 • http://www.medycyna.openkontakt.com/pl/news/news_view.php?mid=58459

  " (…) Niewątpliwym atutem mylekarze.pl są pełne i kompletne dane lekarzy oraz placówek medycznych. Zalogowany na portalu pacjent ma dostęp do upublicznionych danych dowolnego lekarza, dotyczących charakteru prowadzonej praktyki, doświadczenia, zakresu świadczonych zabiegów, godzin przyjęć, cennika oraz danych teleadresowych. Większa świadomość pacjenta w tym względzie niweluje zbędne nieporozumienia i pozwala wypracować długotrwałe, pozytywne relacje z lekarzem (..) "
 • http://www.rzecznikprasowy.pl/zdrowie/portal-mylekarzepl-panaceum-na-wszystkie-dolegliwosci-pacjenta,tekst,1180.htm

  " (…) Cały proces zajmuje krótką chwilę, a aktywacja konta następuje poprzez wysłanie przez administratora SMS’a,  z kodem który umożliwia zalogowanie użytkownika. Co istotne – korzystanie z usług mylekarze.pl nie podlega opłatom (..) "
 • http://www.rzecznikprasowy.pl/zdrowie/mylekarzepl-internetowe-kolegium-lekarskie,tekst,1178.htm

  " (…) mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych (..) "
 • http://www.informacjepr.pl/artykul/portal-mylekarzepl-%E2%80%93-panaceum-na-wszystkie-dolegliwo%C5%9Bci-pacjenta

  " (…) Portal mylekarze.pl wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich użytkowników, stanowi internetowe panaceum na wszystkie dolegliwości pacjentów (..) "
 • http://www.news-media.pl/informacje-prasowe/396-4df200dfb649f.html

  " (…) Korzyści z serwisu mylekarze.pl są odczuwalne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Intuicyjne menu umożliwia trafne dotarcie do poszukiwanej informacji, skracając czas i niwelując potencjalne przeszkody komunikacji obydwu stron (..) "
 • http://www.infoprasa.pl/informacje-prasowe/195-4df20196b41a7.html

  " (…) Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (..) "
 • http://www.medycyna.openkontakt.com/pl/news/news_view.php?mid=58128

  " (…) Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce (..) "
 • http://www.informacjepr.pl/artykul/mylekarzepl-%E2%80%93-internetowe-kolegium-lekarskie

  " (…) Taka też jest idea przewodnia portalu mylekarze.pl - dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikacje w relacji lekarz-pacjent (..) "
 • http://biznesmedia.net/social-media/257-mylekarze-pl-internetowe-kolegium-lekarskie.html

  " (…) mylekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych (..) "
 • http://www.gazetacz.com.pl/artykul.php?idm=486&id=12063

  " (…) Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej. Zaledwie w parę minut użytkownik może dokonać selekcji spośród 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik na terenie całego kraju (..) "
 • http://www.naobcasach.pl/a.50541.Portal_mylekarze_pl___funkcjonalnosc_systemu
  _na_miare_XXI_wieku.html

  " (…) W odróżnieniu od innych tego typu portali mylekarze.pl gwarantuje bezpłatny dostęp do największej w kraju bazy specjalistów, tworzenie bogatych w informacje profili lekarskich, zarządzanie wirtualnym kalendarzem wizyt oraz rejestrację on-line w wybranej placówce medycznej w Polsce (..) "
 • http://www.publikuj.org/portal_mylekarze_pl_funkcjonalnosc_systemu_15353.html

  " (…) Rejestracja na mylekarze.pl. przebiega sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Wypełnienie formularza rejestracyjnego przez pacjenta wymaga jedynie podania nr PESEL, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, loginu oraz akceptacji regulaminu i polityki prywatności serwisu (..) "
 • http://centrumpr.pl/artykul/portal-mylekarze-pl,24769.html

  " (…) W przypadku lekarzy i klinik dołączenie do społeczności mylekarze.pl. wymaga akceptacji odrębnego regulaminu oraz podania przynależnego im numeru wpisu w Izbie Lekarskiej (PWZ). Tak zaproponowane środki bezpieczeństwa mają na celu zweryfikowanie wiarygodności podanych informacji co jest w interesie zarówno lekarzy jak i pacjentów (..) "
 • http://www.zdrowiekwartalnik.pl/?page_id=3799

  " (…) Dzięki intuicyjnemu menu korzystanie z portalu mylekarze.pl jest proste i efektywne. Panel przyspieszonego wyszukiwania umożliwia użytkownikowi sprawne i trafne dotarcie do interesujących informacji (..) "
 • http://webhosting.com.pl/Portal.mylekarze.pl.funkcjonalnosc.systemu.na.miare.XXI.wieku

  " (…) Mylekarze.pl jest społecznościową platformą internetową, skupiającą zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Choć istnieje od początku kwietnia 2011, z uwagi na swoją funkcjonalność zyskała już pokaźne grono sympatyków (..) "
 • http://www.nius24.pl/wiadomosci.php?id=1304

  " (…) Twórcy portalu zadbali o wysoki poziomu bezpieczeństwa danych gromadzonych w bazie mylekarze.pl. Treści i usługi są dostępne tylko dla zarejestrowanych osób, a system dokładnie weryfikuje wszelkie próby złamania hasła i naruszenia prywatności (..) "
 • http://www.e-marketing.pl/news.php?fid=news&selitem=1825

  " (…) Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi, czy w grafiku przyjęć jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Umożliwia mu to wybranie placówki zdrowia najbliżej jego miejsca zamieszkania, a lekarzowi przybywa nowych podopiecznych (..) "
 • http://www.uspro.pl/articles/view/4028/

  " (…) Funkcjonalność portalu mylekarze.pl wynika przede wszystkim z usprawnień technicznych systemu, mających bezpośrednie przełożenie na tworzenie dobrych relacji pacjentów i lekarzy. Niewątpliwym atutem portalu jest dbałość o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników (..) "
 • http://wiadomoscipr.pl/portal-mylekarzepl-funkcjonalnosc-systemu-na-miare-xxi-wieku.html

  " (…) Serwis Mylekarze.pl zapewnia pacjentowi dostęp do kompleksowej opieki medycznej na terenie całego kraju, a lekarzowi - zwiększenie liczby potencjalnych pacjentów (..) "
Partnerzy:
lekarz lekarz kliniki EASY.LV
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1